COUTURE STYLING Kérastase aizsāk jaunu ēru matu veidošanas mākslā

Kérastase iedveš matos jaunu dzīvību, radot izsmalcinātus, precīzus un bezrūpīgus matu sakārtojumus.

COUTURE STYLING Atklājiet matu dabisko skaistumu!

COUTURE STYLING

Veidošanas māksla ideāliem matiem

Kérastase apvieno galvas ādas kopšanu, matu barošanu un aizsardzību, kā arī izceļ to skaistumu, pateicoties izcilām produktu formulām. Apjoms, mirdzums un izteiksmīga kustība sākas ar iedarbīgu kopšanas produktu izmantošanu, kurai seko individualizēta matu veidošana.

Lai dotos vēl tālāk, zīmols ir pārsniedzis veidošanas jēdziena robežas, radot jaunu – emocionalitātes, jutekliskuma un pieredzes caurstrāvotu – manifestu. Kérastase radītā Couture Styling produktu līnija apvieno ilgstoši noturīgu fiksāciju, brīvu kustību un neatvairāmu matu tekstūru.

Pirmo reizi sievietēm pieejami matu veidošanas līdzekļi, kas nepadara viņu matus cietus, bet gan piešķir tiem vēlamo formu, vienlaikus ļaujot tiem palikt brīviem un neierobežojot to kustību.

Kérastase Couture Styling kolekcija ir kas vairāk par jauniem matu veidošanas līdzekļiem – tā ļauj noslīpēt jūsu tēlu līdz pilnībai.

LUIDŽI MURENU (LUIGI MURENU)

LUIDŽI MURENU (LUIGI MURENU) mākslinieciskais skatījums

Kérastase uzrunāja Luidži Murenu, jo viņš neapšaubāmi ir īstens individualizētu matu sakārtojumu meistars. Viņa darbi ir unikāli, tajos atklājas izsmalcināta dinamika un tos vienmēr raksturo precīzs izpildījums.

Luidži neuzskata frizūru tikai par aksesuāru – viņaprāt, tā ir sievietes būtības izpausme. Viņš tiecas izcelt skaistāko sievietē, radot unikālus matu sakārtojumus bez šabloniska efekta.

Izmantojot Kérastase produktus, Luidži ir radījis individualizēta valdzinājuma paraugu.

Sastrādājoties ar modeli, viņa darbs balstās uz ieklausīšanos un dialogu.

KÉRASTASE IZCILĪBA

Jaunas tekstūras

Jaunas tekstūras

Unikāla tehnoloģija, vieglas tekstūras un pievilcīgi produkti apvienojumā ar zīmola stilistu personalizēto pieeju un Luidži Murenu radošo enerģiju piesaka radikāli atšķirīgu skatījumu uz matu veidošanu.

Kérastase produkti ar jauna veida tekstūrām iepriecinās pat visprasīgākās sievietes – sievietes, kuras uzskata matus par neatņemamu savas būtības sastāvdaļu.

Produktu pamatā ir jaunas paaudzes mikronizēti fiksējošie polimēri – smalks mikropārklājums tagad apvienots ar izcilām kosmētiskajām sastāvdaļām. Couture Styling piedāvā vēl nebijušu kombināciju – vienmērīga un ilgnoturīga fiksācija apvienojumā ar absolūtu kustības brīvību.

 

Zinātnes sasniegums – mikronizēti polimēri

Zinātnes sasniegums – mikronizēti polimēri

L’Oréal Advanced Research visaptverošās zināšanas par mikronizētiem polimēriem ir vairākus gadus ilgušu pētījumu rezultāts. Atjaunotais priekšstats, kas turpināja attīstīties, ir ļāvis identificēt divus mikronizēto polimēru veidus. Tie perfekti piekļaujas matiem, piešķirot tiem neatvairāmu pievilcību – skaistumu, patīkamu virsmas tekstūru un pilnīgu kustības brīvību...

Vērtīgas aktīvās sastāvdaļas ļauj radīt matu sakārtojumus, ko raksturo fleksibilitāte un apbrīnojama izsmalcinātība, kā arī formas atmiņa, kas fiksē vēlamo kustību.

 

Uz lapas sākumu