JAUNUMS! DISCIPLINE HAIR-IN-MOTION BY KÉRASTASE

Pirmie kopšanas līdzekļi jebkura tipa nepakļāvīgiem matiem:
matu nogludināšanai – Discipline Fluidéaliste,
cirtām ar izteiksmīgām kontūrām – Discipline Curl Idéal.

DISCIPLINE – ko saka stilisti Visus padomus un profesionālos trikus piedāvā Kérastase stilisti

DISCIPLINE – ko saka stilisti

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST DIBINĀTĀJS) NEKAS TĀ NENOGLUDINA MATUS KĀ DISCIPLINE

Kā profesionālis es vienmēr tiecos atklāt sieviešu matu dabisko, izsmalcināto skaistumu, vienlaikus maksimāli saglabājot matiem piemītošo individualitāti un kustības brīvību neatkarīgi no tā, vai mati ir cirtaini, viļņoti vai taisni. Agrāk centieni nogludināt nepakļāvīgus matus padarīja tos smagnējus un bieži vien nācās pielietot visai skarbas metodes. Taču tagad, pateicoties Discipline, es viegli varu piešķirt matiem eleganci un plūstošu kustību, kurai netraucē it neviens nepakļāvīgs matiņš!

DISCIPLINE – ko saka stilisti

Jaunā formula ar Morpho-Keratine™ ļauj matiem būt brīviem – gluži kā ļaujoties dejai. Nogludināšanas process sākas salonā, kur mēs veltām 45 minūtes intensīvai matu šķiedru kopšanai, vienlaikus maigi nogludinot matu virsmu. Tomēr vislielākās pārvērtības notiek, turpinot izmantot Discipline līnijas produktus arī mājas apstākļos – tie padara matus mīkstus un izceļ to dabisko skaistumu.

KOLEKCIJAS JAUNUMS! DISCIPLINE Atrodiet sev piemērotāko Discipline programmu!

Kérastase matu skaistumkopšanas programma ir unikāls 3 soļu rituāls, kas aptver matu attīrīšanu, kopšanu un veidošanu. To papildina pārdomāti, profesionāli lietošanas paņēmieni matu skaistumam.

3 vienkārši soļi veido mērķtiecīgu salona programmu un iedibina rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt īstenot arī mājās

3 soļu matu kopšanas programma

Uz lapas sākumu