Jautājumi un kontakti

Klientiem

Kur es varu iegādāties Kérastase produktus profesionālajā iepakojumā (ekonomiskajā tilpumā)?

Kérastase produkti profesionālajos iepakojumos paredzēti vienīgi Kérastase friziermeistariem un netiek pārdoti klientiem.

Vai ir iespējams saņemt Kérastase produktu paraudziņus?

Visu produktu izvēle ir uzticēta jūsu Kérastase friziermeistaram, tādēļ mēs neizsūtām produktu paraudziņus.

Vai es varu piedalīties Kérastase produkcijas testos?

Paldies, ka interesējaties par Kérastase produktiem, tomēr mēs šobrīd neveicam testus ar interneta lietotāju piedalīšanos. Šādas iespējas gadījumā mēs jūs noteikti informēsim.

Vai es varu saņemt Kérastase produkcijas katalogu?

Mēs neizsūtām produktu katalogus uz mājām, tomēr mūsu mājas lapā pieejama informācija par produktiem lietošanai mājas apstākļos. Jums interesējošās lapas iespējams izdrukāt.

Kādas ir Kérastase produktu cenas?

Cenu katalogs nav pieejams. Lūdzu, sazinieties ar savu Kérastase friziermeistaru, lai uzzinātu jums interesējošo produktu cenas!

Vai es varu izmantot Kérastase produktus no dažādām produktu līnijām?

Jūs varat vienlaicīgi izmantot līdzekļus no dažādām Kérastase produktu līnijām, tomēr mēs iesakām vispirms doties pie jūsu Kérastase friziermeistara, kas veiks pilnīgu matu diagnostiku, lai rekomendētu jums vispiemērotākos produktus.

Cik ilgi nepieciešams lietot Kérastase intensīvas iedarbības kopšanas līdzekļus?

Lūdzu, sekojiet norādījumiem uz produktu (piemēram, Aminexil) iepakojuma vai jautājiet padomu savam Kérastase friziermeistaram, kurš sniegs profesionālu matu stāvokļa novērtējumu.

Vai, lietojot Kérastase produktus, iespējamas kontrindikācijas (grūtniecības laikā u. tml.)?

Nē. Mūsu produktu lietošanai nav specifisku kontrindikāciju. Densitive izmantošana nav ieteicama, ja jums ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām (taurīnu, zaļo tēju, vīnogu kauliņu eļļu, cinku). Nelietojiet Densitive 3 stundu laikā pēc dzelzs preparātu lietošanas. Piesardzības nolūkos mēs neiesakām izmantot Densitive grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Vai Kérastase produktus iespējams iegādāties internetā vai saņemt pa pastu?

 

Nē, Kérastase produktus nav iespējams iegādāties tiešsaistē vai pasūtīt ar pasta starpniecību: mēs uzskatām, ka tikai jūsu profesionālais Kérastase friziermeistars spēs rekomendēt jūsu galvas ādai un matiem atbilstošākos produktus.

Kur es varu iegādāties Kérastase produktus?

Katrā valstī ir Kérastase mājas lapa, kurā pieejama arī salonu meklēšanas iespēja, kas, balstoties uz norādīto informāciju, ļaus jums atrast tuvākos Kérastase konsultantus. Ikviens Kérastase konsultants ir arī autorizēts mūsu produkcijas tirgotājs.

Profesionāliem friziermeistariem

Esmu friziermeistars/-e un vēlos tirgot Kérastase produkciju. Kas man jādara?

Ja vēlaties uzsākt produktu mazumtirdzniecību, jums jāsazinās ar Kérastase, lai noskaidrotu sev tuvākā pārstāvja kontaktinformāciju. Pateicamies par ieinteresētību!

Karjeras iespējas

Kā iesniegt darba pieteikumu?

Kérastase ir kompānija, kas ietilpst L'OREAL grupas sastāvā. Lai apskatītu vakances, lūdzu, klikšķiniet šeit.

NEATRADĀT ATBILDI?

Uz lapas sākumu