Chronologiste

Crème de Régénération

Intensīvi barojoša maska galvas ādai un matiem. Atjaunošana, padziļināta barošana un mirdzums. Galvas ādas vitalitātes atjaunošana.

ATRODIET TUVĀKO SALONU!

Priekšrocības

Priekšrocības

Izcilākā no Kérastase maskām: Crème de Régénération intensīvi baro matus no saknēm līdz pat galiņiem. Tās izcilā formula nogludina un atjauno matu šķiedras. Atjauno galvas ādas vitalitāti. Piešķir matiem krāšņu izskatu un nodrošina izcilu kosmētisko rezultātu.

Lietošana

Lietošana

Crème de Régénération aptuveni valrieksta izmērā ieklāt mitru, ar dvieli nosusinātu matu vidusdaļā un galos. Maigi iemasēt un ļaut iedarboties 5–10 minūtes. Rūpīgi izskalot.

Tehnoloģija

Tehnoloģija

Crème de Régénération ir tehnoloģisks sasniegums, kas apvieno ļoti vērtīgas un koncentrētas aktīvās sastāvdaļas:
Abyssine: šī apbrīnojamā molekula, kas atklāta Klusā okeāna vulkāniskajās plaisās, apvienota ar Gluco-Lipid GL® un bisabololu dziļai matu barošanai un neatvairāmi samtainai tekstūrai.
Vitamīns F: nodrošina pilnīgu attīrīšanu un dziedējošu iedarbību.
Vitamīns E: antioksidants, kas aizsargā matu šķiedras no ikdienas kairinājuma (piesārņojums, UV stari).
Keramīds: nostiprina kutikulu, padara matus izturīgākus.
Katjonu derivāti: mīkstina matus, nodrošina viegluma sajūtu un atvieglo matu ķemmēšanu.

Kolekcija - Chronologiste Atklājiet Chronologiste!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus. Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu