Cristalliste Kristāla mirdzums, gaismas vieglums

Kérastase pirmā matu kopšanas produktu līnija, kas bagātināta ar Liquid Light kompleksu.

Stilista padomi - Cristalliste Visus padomus un profesionālos trikus piedāvā Kérastase stilisti.

Stilista padomi - Cristalliste

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST DIBINĀTĀJS) Zīdaini, mīksti un mirdzoši mati

„Mirdzums ir viens no matu skaistuma pamatelementiem, kas palīdz izcelt ikvienas sievietes pievilcību. Tieši tādēļ es savām klientēm iesaku Cristalliste līnijas produktus, kas ļauj sasniegt ideālus rezultātus, pateicoties īpaši patīkamam skaistumkopšanas rituālam. Vispirms izvēlos klientes matu tipam (smalkiem vai bieziem matiem) atbilstošu peldi. Pēc tam izmantoju Lait Cristal kopšanas līdzekli, kas mitrina matus un padara tos zīdaini maigus un vieglus. Noslēguma akcentam lietoju vieglas mikrodaļiņas saturošo serumu kas, atstarojot gaismu, izceļ matu skaistumu visā pilnībā.”

Stilista padomi - Cristalliste

„Šo serumu iesaku savām klientēm lietot ikdienā, ieklājot to ar dvieli nosusinātos matos – tas ļaus priecāties par matu mirdzumu vienmēr un visās situācijās.”

Kolekcija – Cristalliste Atklājiet Cristalliste programmu, kas ideāli piemērota tieši jūsu vajadzībām!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus.

Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

 

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu