Densifique Matu biezuma palielināšanās aktivators

Pirmo reizi* radiet jaunus matus un papildiniet matu substanci!

*No Kérastase.

Stilista padomi - Densifique Visus padomus un profesionālos trikus piedāvā Kérastase stilisti.

Stilista padomi - Densifique

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST DIBINĀTĀJS) 1700 jaunu matu 3 mēnešos**

„Kad runa ir par matiem, lielākajai daļai sieviešu ir savs personīgais ideāls, tomēr ikviena no viņām sapņo par zīdainiem, bieziem un mirdzošiem matiem. Šāds efekts iespējams, aktivizējot matu reģenerācijas procesu, lai atklātu jaunus matus, kas ar neapbruņotu aci vēl nav saskatāmi. Densifique iedarbojas uz matu folikuliem (kur notiek matu augšana), kas padara to par no zinātnes viedokļa modernāko matu kopšanas līdzekli biezāku un pilnīgāku matu radīšanai.”

Stilista padomi - Densifique

„Šī izcilā formula apvieno Stemoxydine, molekulu, kas ievērojami palielina matu skaitu uz vienu kvadrātcentimetru, un inovatīvu vitamīnu kompleksu, kas ieskauj matus un sniedz tiem atbalstu. Es rekomendēju klientēm izmēģināt Densifique salonā, lai friziermeistars varētu sniegt lietošanas padomus un sekot kopšanas programmas nodrošinātajiem rezultātiem.”

**Stemoxydine efektivitāte pierādīta testos ar 101 dalībnieka piedalīšanos – lietošana ikdienā 3 mēnešu garumā salīdzinājumā ar placebo.

Laipni lūdzam Densifique pasaulē!

Kérastase Densifique: matu biezuma palielināšanās aktivators

Kolekcija – Densifique Atklājiet Densifique programmu, kas ideāli piemērota tieši jūsu vajadzībām!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus.

Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu