Initialiste Serums spēcīgāku un mirdzošāku matu augšanas stimulēšanai

Initialiste iezīmē revolūciju matu kopšanas nozarē, nodrošinot iedarbību uz matu folikuliem, kas ir mata dzīvā daļa. Serums stimulē spēcīgāku, mirdzošāku un skaistāku matu augšanu, sākot no pirmavota.

Stilista padomi - Initialiste Visus padomus un profesionālos trikus piedāvā Kérastase stilisti.

Stilista padomi - Initialiste

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST DIBINĀTĀJS) Revolucionārs serums matu reģenerācijai

„Rūpes par sieviešu matiem man nozīmē pedantisku darbu. Moderni zinātniskie pētījumi ļauj piedāvāt arvien efektīvākus problēmu risinājumus.”

Stilista padomi - Initialiste

„Initialiste serums iezīmē būtisku pavērsienu meklējumos pēc iedarbīgām tehnoloģijām matu kopšanai: šis ir pirmais serums ar reģeneratīvu iedarbību, kas iedarbojas tieši uz folikuliem, kuros notiek matu augšana, tādējādi spēcinot matus un padarot tos skaistākus. Seruma iedarbīgās sastāvdaļas – cilmes šūnas un keramīds – stimulē matu augšanu no tās pirmavota. Pateicoties savām reģenerācijas spējām, Initialiste efektīvi noslēdz Kérastase 3 soļu matu kopšanas programmu, kas nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju. Šī seruma izmantošana, ko papildina maiga masāža, ir patiešām patīkama. Tas ir process, kuru ikviena sieviete var atkārtot arī mājās. Initialiste apvieno modernu tehnoloģiju un patīkamu lietošanu, turklāt serums ir piemērots jebkurai sievietei (un arī man).”

Laipni lūdzam Initialiste pasaulē!

Kérastase pirmais serums matiem un galvas ādai, padara matus biezākus un mirdzošākus

Kolekcija – Initialiste Atklājiet Initialiste programmu, kas ideāli piemērota tieši jūsu vajadzībām!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus.

Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

 

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu