Initialiste

Initialiste

Matu skaistums no pirmavota. Pirmais serums* spēcīgāku un mirdzošāku matu augšanas stimulēšanai.

*No Kérastase.

ATRODIET TUVĀKO SALONU!

Priekšrocības

Priekšrocības

Tagad, izmantojot Initialiste, ir iespējams uzlabot matu stāvokli gan tagad, gan nākotnē.

Initialiste spēcina matus jau ar pirmo lietošanas reizi. Uzlabojas to pretestības spējas, par 93% samazinās lūšana matu ķemmēšanas laikā*.
Aptuveni pēc mēneša (10 lietošanas reizes) mati pie saknēm kļuvuši spēcīgāki un ir acīmredzami uzlabota matu kvalitāte**: mati kļuvuši dzīvīgāki, skaistāki un stiprāki.
Lietots pēc katras matu mazgāšanas reizes, INITIALISTE serums vairo matu skaistumu, padarot tos veselīgākus un stiprākus. 

*Instrumentāls tests. **129 sieviešu pašnovērtējums.

Lietošana

Lietošana

Uzklājiet INITIALISTE tieši galvas ādai pēc katras matu mazgāšanas reizes. Produkts nav jāizskalo. Daudzums: 2 pipetes smalkiem matiem, 4 pipetes normāliem un bieziem matiem. Pēc produkta uzklāšanas, vienmērīgi izlīdzinot, ar pirkstiem maigi iemasējiet to galvas ādā.

Tehnoloģija

Tehnoloģija

Augu biotehnoloģijas iedvesmoti, L’Oréal Advanced Research speciālisti radījuši matu kopšanas līdzekli ar īpaši augstvērtīgām sastāvdaļām un ādas kopšanas līdzekļiem raksturīgo uzbūvi.

INITIALISTE sastāvā ir Regenerative Complex®: īsts augu biotehnoloģijas brīnums.

Tas satur miljoniem mājas ābeles (Malus Domestica) cilmes šūnu. Šī senā ābele pazīstama ar savām aizsardzības spējām. Testējot to iedarbību uz galvas ādas cilmes šūnām, L’Oréal Advanced Research pētnieki pierādījuši to spēju aizsargāt galvas ādas cilmes šūnas reģenerācijas spējas.

Regenerative Complex® satur arī:
▪  Antioksidantus polifenolus, kas aizsargā cilmes šūnām labvēlīgu vidi.*
▪  Patentētus glukolipīdus un jaunas paaudzes keramīdus, kas optimizē matu veidošanās procesu un nostiprina to pretestības spējas augšanas procesa laikā.*

*In vitro tests.

Kolekcija – Initialiste Atklājiet Initialiste programmu, kas ideāli piemērota tieši jūsu vajadzībām!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus.

Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

 

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu