Chronologiste

Soin Gommage Rénovateur

Līdzeklis lietošanai pirms matu mazgāšanas. Maiga tekstūra, kas nodrošina saudzīgu iedarbību uz galvas ādu un matiem. Attīroša galvas ādas masāža un izteikta viegluma sajūta.

ATRODIET TUVĀKO SALONU!

Priekšrocības

Priekšrocības

Soin Gommage Rénovateur radīts, iedvesmojoties no ādas kopšanas rituāliem, un papildina tradicionālo Kérastase rituālu ar jaunu soli. Lietots pirms matu mazgāšanas, šis pīlings nodrošina spēcīgu tonizēšanu, attīra galvas ādu un matus. Soin Gommage Rénovateur lietošanas laikā jāveic vitalitāti atjaunojoša masāža, kas palīdz aktivizēt mikrocirkulāciju un paaugstināt šampūna efektivitāti. Soin Gommage Rénovateur nodrošina matiem neticamu viegluma sajūtu.

Lietošana

Lietošana

Pirms matu mazgāšanas ieklāt Soin Gommage Rénovateur samitrinātos matos, apstrādājot šķipsnu pēc šķipsnas. Lai nodrošinātu efektīvu pīlingu, iemasēt tieši galvas ādā 5 minūtes un tad izlīdzināt līdz pat matu galiņiem. Izskalot un mazgāt matus ar šampūnu.

Tehnoloģija

Tehnoloģija

Soin Gommage Rénovateur ir tehnoloģisks sasniegums, kas apvieno ļoti vērtīgas un koncentrētas aktīvās sastāvdaļas:
Abyssine: šī apbrīnojamā molekula, kas atklāta Klusā okeāna vulkāniskajās plaisās, apvienota ar Gluco-Lipid GL® un bisabololu dziļai matu barošanai un neatvairāmi samtainai tekstūrai.
Vitamīns F: nodrošina pilnīgu attīrīšanu un dziedējošu iedarbību.
Kamēlijas, amlas, argana un kukurūzas eļļas dziļi baro matus un padara tos mirdzošus.

Kolekcija - Chronologiste Atklājiet Chronologiste!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus. Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu