Chronologiste IZSMALCINĀTS RITUĀLS PILNĪGAI MATU ATJAUNOŠANAI

Chronologiste apvieno ekskluzīvu tehnoloģiju ar unikālu sajūtu iespaidiem. Šis atjaunojošais kopšanas rituāls pārvērš jebkura tipa matus no saknēm līdz pat galiņiem.

FRIZIERMEISTARA PADOMI Kérastase meistaru padomi

FRIZIERMEISTARA PADOMI

ROSSANO FERRETI (ROSSANO FERRETI SALON, PARĪZE) Īpaša pieredze izcilam matu skaistumam

Prieks, ko es izjūtu, rūpējoties par manu klientu matiem, cieši saistīts ar iespaidiem, ko salona apmeklējuma laikā gūst paši klienti. Īpašu priekšroku dodu skaistumkopšanas rituāliem. Chronologiste nodrošina matiem izcilu kopšanu un ļauj tiem saglabāt apbrīnojami jauneklīgu izskatu.

FRIZIERMEISTARA PADOMI

Pēc Soin Gommage Rénovateur pīlinga un Bain Revitalisant matu peldes lietošanas atjaunojošā maska un mimētiskā kaviāra pērlītes apvienojas vienā kopšanas līdzeklī, kas iedarbojas kā maģisks eliksīrs perfektam matu skaistumam. Šo unikālo rituālu noslēdz Parfum en Huile, kas ieskauj matus jutekliskā un liegā aromātā.

Kolekcija - Chronologiste Atklājiet Chronologiste!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus. Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu