Réflection Matu krāsas aizsardzība un ilgstoša piesātinātība

Kérastase Réflection – pirmā* matu kopšanas programma, kas veicina gaismas atstarošanos un transformē katru mata šķiedru, atklājot žilbinošu mirdzumu.

*No Kérastase.

 

Stilista padomi - Réflection Visus padomus un profesionālos trikus piedāvā Kérastase stilisti.

Stilista padomi - Réflection

DARREN FOWLER (radošais direktors, Clipso) Krāsotiem matiem nepieciešami specifiski produkti

„Manas klientes ar krāsotiem matiem zina, ka atslēga uz matu skaistumu slēpjas to īpašā kopšanā. Krāsoti mati ir uzņēmīgāki pret ārēju kairinājumu, jo tos jau iepriekš novājinājusi krāsošanas produktu lietošana. Rezultāts – krāsas izbalošana un mirdzuma trūkums. Tieši tādēļ ir tik svarīgi izmantot Réflection līnijas produktus – tie radīti speciāli krāsotiem matiem. Matu pelde paildzina krāsas mūžu, kamēr aizsargājošā maska pastiprina matu mirdzumu.”

Stilista padomi - Réflection

„Vislabākais veids, kā saglabāt krāsotu matu mirdzumu un dzīvīgumu, ir efektīvu kopšanas produktu izmantošana atkarībā no matu bojājumu pakāpes. Padoms optimālam Réflection programmas rezultātam: noslēgumā skalojiet matus zem auksta ūdens strūklas, lai aizvērtu matu zvīņas.”

Laipni lūdzam Réflection pasaulē!

KÉRASTASE CHROMA SENSITIVE lietošanas padomi

Kolekcija – Réflection Atklājiet Réflection programmu, kas ideāli piemērota tieši jūsu vajadzībām!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus.

Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

 

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu