Résistance

Ciment Anti-usure

Spēcinošs un virsmu atjaunojošs kopšanas līdzeklis, piemērots bojātas matu vidusdaļas un galu kopšanai. Nodrošina gan novājinātu matu iekšējās struktūras, gan aizsargājošās virskārtas rekonstrukciju.

ATRODIET TUVĀKO SALONU!

Priekšrocības

Priekšrocības

Ciment Anti-Usure ir pirmais Vita-Ciment® un Sève de Résurrection saturošais kondicionieris matu atjaunošanai un lūšanas novēršanai.

PIEMĒROTĪBA
Bojātai matu vidusdaļai un galiem (erozijas pakāpe 1–2).

IEDARBĪBA
Rekonstruē matu šķiedras, atgriežot tām zaudēto dzīvīgumu un padarot matus gludus un mirdzošus. Mati tiek dziļi atjaunoti, kļūst mīkstāki un izturīgāki. Palīdz novērst matu lūšanu.

Lietošana

Lietošana

Lietot izmazgātos, ar dvieli nosusinātos matos. Iemasēt matu vidusdaļā un galos. Ļaut iedarboties 1–2 minūtes. Emulģēt un rūpīgi izskalot. Piemērots ikdienas lietošanai.

Tehnoloģija

Tehnoloģija

KĀ TAS DARBOJAS?
VITA-CIMENT®
Pro-keratīns: proteīns, kas atdarina keratīna iedarbību un rekonstruē matus.
Karamīds: atjauno starpšūnu saistvielu, dziļi nostiprinot matu šķiedras.
Sève de résurrection: pazīstams ar savām atjaunošanas spējām.

Kolekcija – Résistance Atklājiet Résistance programmu, kas ideāli piemērota tieši jūsu vajadzībām!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus.

Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

 

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu