Résistance Dziļa spēcināšana novājinātiem matiem

Kérastase Résistance nodrošina matu iekšējās substances, ko novājinājusi ārēja kairinājuma ietekme, rekonstrukciju, tādējādi atjaunojot matu spēku un viengabalainību. Iekšējā spēka atjaunošana redzama arī no ārpuses – mati atgūst savu skaistumu un veselīgo izskatu.

Stilista padomi - Résistance Visus padomus un profesionālos trikus piedāvā Kérastase stilisti.

Stilista padomi - Résistance

DARREN FOWLER (radošais direktors, Clipso) Novājinātu matu viengabalainības atjaunošana

„Novājinātus matus var nekavējoties atpazīt pēc viengabalainības un mirdzuma trūkuma: tie ir neveselīgi, un tiem nepieciešama dziļa kopšana. Neatkarīgi no tā, vai mati novājināti savas dabiski smalkās tekstūras dēļ, laika ietekmē vai tiem kaitējuši veidošanas paradumi, ir apgrūtināta šūnu kohēzija, tādēļ matu struktūra kļūst nelīdzena. Kérastase Résistance produktu līnija palīdz atjaunot matu iekšējo substanci, lai atgrieztu tiem zaudēto skaistumu.”

Stilista padomi - Résistance

„Iedarbojoties uz matu struktūras dziļākajiem slāņiem, 3 soļu programmas līdzekļi – pelde, maska un krēms – nodrošina matu nostiprināšanu no iekšpuses. Pēc tam atkarībā no klientes matu tekstūras es iesaku lietot putas, izsmidzināmo līdzekli vai pieniņu, lai piešķirtu matiem papildu apjomu. Tādējādi tiek novērsts matu trauslums un lūšana, atjaunojot vitalitāti un tonusu, sākot ar matu dziļākajiem slāņiem.”

RÉSISTANCE THÉRAPISTE REVOLŪCIJA Atklājiet jaunākās inovācijas!

RÉSISTANCE THÉRAPISTE REVOLŪCIJA

KOPŠANAS LĪDZEKĻI MATU ŠĶIEDRU ATJAUNOŠANAI NOZĪMĪGS ZINĀTNES ATKLĀJUMS: KAP

KAP: PROTEĪNI, KAS RŪPĒJAS PAR MATU IEKŠĒJO KOHĒZIJU
Nemitīgi uzdot jautājumus par matu struktūru – tā ir Kérastase kaislība. L’Oréal Advanced Reasearch zinātnieki pierādījuši KAP (keratīnu saistošie proteīni) fundamentālo lomu veselīgā matu struktūrā. Šie sīkie proteīni savieno keratīna daļiņas – tiem piemīt reti spēcīga saistīšanas spēja, bez kuras matu struktūra sabruktu.

KAP ATBILD PAR 50–60% MATU STRUKTŪRAS
Kad mati tiek bojāti, šie proteīni izzūd. Rezultātā sākas matu šķiedru iekšējās struktūras pakāpeniska sabrukšana.

 

RÉSISTANCE THÉRAPISTE REVOLŪCIJA

DABAS SUBLIMĀCIJA: FIBRA-KAP™ UN ATDZIMSTOŠAIS AUGS
Kérastase radīja FIBRA-KAP™ – iedarbīgu kompleksu, kas spēj kompensēt bojājumu izraisītu KAP zudumu matu šķiedrās. Tas apvieno glikopeptīdu SP94 ar 6 aminoskābēm un kviešu proteīna derivātu.

ATDZIMSTOŠAIS AUGS – DABAS RADĪTS BRĪNUMS
Myrothamnus Flabellifolia ir apbrīnojams augs, kas spēj no jauna atdzīvoties pat pēc 10 gadus ilgas dehidrācijas. Atkal nonākot kontaktā ar ūdeni, tas atgūst savu sākotnējo formu un sāk jaunu dzīves ciklu. L’Oréal Advanced Research zinātnieki centušies izmantot visas šī auga dzīvinošās esences priekšrocības. Vērtīgo ekstraktu, kas iegūts no šī auga lapām, Kérastase izraudzījās Résistance Thérapiste produktu formulu bagātināšanai.

Uzzināt vairāk

Laipni lūdzam Résistance pasaulē!

RÉSISTANCE THÉRAPISTE REVOLŪCIJA

Kolekcija – Résistance Atklājiet Résistance programmu, kas ideāli piemērota tieši jūsu vajadzībām!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus.

Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

 

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu