Soleil Izcila kopšana saules iedarbībai pakļautiem matiem

25 gadu pieredze matu skaistumkopšanā, sargājot tos no saules nelabvēlīgās ietekmes. Pelde, maska un izsmidzināmais līdzeklis – spēcīgs trio matu aizsardzībai, spēcināšanai, barošanai, veidošanai un mirdzumam.

Stilista padomi - Soleil Visus padomus un profesionālos trikus piedāvā Kérastase stilisti.

Stilista padomi - Soleil

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST DIBINĀTĀJS) Matu aizsardzība pret saules negatīvo ietekmi

„Kad manas klientes dodas uz saulainiem galamērķiem, es vienmēr aicinu viņas parūpēties par matu aizsardzību. Vasaras sezonā mati tiek pakļauti tiešai saules staru ietekmei, kas var tos novājināt un izmainīt to toni. Kérastase Soleil produktu līnija piedāvā dažādām vajadzībām piemērotus produktus saules iedarbībai pakļautiem matiem, kas lieliski aizsargā matu šķiedras. Huile Céleste novērš matu sausumu, radot aizsargājošu apvalku, nogludinot matus un piešķirot tiem mirdzumu.”

Stilista padomi - Soleil

„Soleil produkti aizsargā matus no UV staru un ūdens negatīvās ietekmes, turklāt tos iespējams izvēlēties atbilstoši matu stāvoklim. Piemērs – ļoti jutīgu matu kopšanai iesaku izmantot atjaunojošo masku. Manu klientu matiem vasara nekaitēs!”

Kolekcija – Soleil Atklājiet Soleil programmu, kas ideāli piemērota tieši jūsu vajadzībām!

Unikāls rituāls. Kérastase individualizētā 3 soļu matu skaistumkopšanas programma nodrošina matu attīrīšanu, kopšanu un teksturizāciju ar rūpīgi izvēlētām metodēm, lai padarītu matus skaistākus.
Šie vienkāršie soļi veido mērķtiecīgu salona programmu matu kopšanai, iedibinot rituālu, ko sievietes, izmantojot Kérastase produktus, var turpināt arī mājas apstākļos.

Uzzināt vairāk par 3 soļu matu kopšanas programmu.

Uz lapas sākumu