Red Carpet matu sakārtojums piedāvāLuidži Murenu

Sekojiet Luidži Murenu paraugdemonstrējumiem, kas ļaus radīt mūsu mūzas matu sakārtojumu!

Couture Styling

  • Rezultāts: apjoms, teksturizācija, mirdzums. Produkts ideāli piemērots smalkiem matiem.
  • Fiksācija: stipra.
  • Stils: Forme Fatale nodrošina ideālu frizūras noturību. Šī inovatīvā želeja lietošanai pirms matu veidošanas ar fēnu, bagātināta ar zeltītām mikrodaļiņām, piešķir smalkiem matiem ideālu formu, ļaujot radīt vēlamo tēlu. Ilgstoši noturīga fiksācija.

Luidži Murenu pieskāriens:

LUIDŽI MURENU PIESKĀRIENS: 

« Izmazgājiet matus ar šampūnu un rūpīgi nosusiniet tos dvielī. Maigi ieklājiet matos želeju. Žāvējiet matus ar fēnu un, izmantojot suku, veidojiet apjomu matu piesakņu zonā. »

Luidži Murenu,
Iedvesma matu veidošanai

Luidži Murenu ir nepārspējams individualizētu matu sakārtojumu meistars. Viņa darbi ir unikāli, tajos atklājas izsmalcināta dinamika un tos vienmēr raksturo precīzs izpildījums. Murenu neuzskata frizūru tikai par aksesuāru – viņaprāt, tā ir sievietes būtības izpausme.

Luidži: „Tā kā esmu mākslinieks, mans pienākums ir pārkāpt robežas un censties pārbaudīt it visu. Arī tad, ja izveidotais matu sakārtojums ir ļoti detalizēts, rūpīgi strukturēts un finālā nostiprināts ar fiksējošiem līdzekļiem, tam tomēr jāpauž kustība. Lai cik ekscentrisks tas arī nebūtu, matu sakārtojumam nekad nevajadzētu atgādināt parūku! Sievietes matu sakārtojums atspoguļo viņas personību, un es to vēlos pasvītrot. Tas ir dzīvs, elpojošs būtības elements – gluži tāpat kā viņas āda! Strādājot es to vienmēr paturu prātā. Es daudz ceļoju un apmeklēju dažādus pasākumus. Mākslas izstādes, grāmatas, filmas, teātra izrādes – mani iedvesmo pilnīgi viss! Es jūtos kā sūklis, kas absorbē visas dinamiskās lietas, kas notiek ap mani. Arī uz ielām sastopamās sievietes un vīrieši – savdabīgas personības – man nozīmē neizsmeļamu ideju avotu. Ir tikai jāzina, kā uz to visu paskatīties.”

 

Uz lapas sākumu