JAUNUMS! DENSIFIQUE PROGRAMMA MATU BIEZUMA UN APJOMA PALIELINĀŠANAI

2016. gadā Kérastase nāk klajā ar divām Densifique programmām, kas piemērotas sieviešu un vīriešu atšķirīgajām vajadzībām. Abas programmas apvieno glikobioloģijas sasniegumus ar Stemoxydine®, lai palīdzētu uzturēt matu biezumu*, kā arī uzlabot matu tekstūru un izskatu.

*Klīnisks tests ar 101 dalībnieka piedalīšanos. Ikdienas lietošana 3 mēnešu garumā salīdzinājumā ar placebo.

Lasi vairāk: pagriez atpakaļ laiku, atjaunojot nobriedušus matus!

Stilista padomi - Densifique Visus padomus un profesionālos trikus piedāvā Kérastase stilisti.

Stilista padomi - Densifique

ERIC PFALZGRAF (COIFF1RST DIBINĀTĀJS) 1700 jaunu matu 3 mēnešos**

„Kad runa ir par matiem, lielākajai daļai sieviešu ir savs personīgais ideāls, tomēr ikviena no viņām sapņo par zīdainiem, bieziem un mirdzošiem matiem. Šāds efekts iespējams, aktivizējot matu reģenerācijas procesu, lai atklātu jaunus matus, kas ar neapbruņotu aci vēl nav saskatāmi. Densifique iedarbojas uz matu folikuliem (kur notiek matu augšana), kas padara to par no zinātnes viedokļa modernāko matu kopšanas līdzekli biezāku un pilnīgāku matu radīšanai.”

Stilista padomi - Densifique

„Šī izcilā formula apvieno Stemoxydine, molekulu, kas ievērojami palielina matu skaitu uz vienu kvadrātcentimetru, un inovatīvu vitamīnu kompleksu, kas ieskauj matus un sniedz tiem atbalstu. Es rekomendēju klientēm izmēģināt Densifique salonā, lai friziermeistars varētu sniegt lietošanas padomus un sekot kopšanas programmas nodrošinātajiem rezultātiem.”

**Stemoxydine efektivitāte pierādīta testos ar 101 dalībnieka piedalīšanos – lietošana ikdienā 3 mēnešu garumā salīdzinājumā ar placebo.

Atklājiet programmu, kas piemērota tieši jūsu vajadzībām!

Matu izkrišana un matu biezuma samazināšanās ir divas dažādas problēmas, kuru risināšanai Kérastase piedāvā atšķirīgas programmas. Lai noteiktu, kura no tām piemērota jums, ņemiet vērā šo vienkāršo padomu:
• ja novērojat acīmredzamu matu izkrišanu, taču matu augšanas līnija neatkāpjas, jums ideāla būs Densifique programma;
• ja novērojat gan matu izkrišanu, gan matu augšanas līnijas atkāpšanos, jums ideāla būs Aminexil (saite uz Collection Specifique) programma.
Ja šaubāties, dodieties uz jebkuru Kérastase salonu (saite uz salonu meklētāju), kura meistari palīdzēs izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošāko programmu.

Atklājiet 3 soļu matu kopšanas programmu!

Uz lapas sākumu