Kérastase saloni

Kérastase produkcija ir pieejama pasaulē greznākajos salonos, un to izmanto pasaulē prestižākie friziermeistari Parīzē, Ņujorkā, Londonā, Milānā, Tokijā, Honkongā, Izraēlā, Indijā, Libānā, Marokā, Austrālijā...

Kérastase saloniem raksturīgas krāšņas telpas un ievērojami, talantīgi meistari, kas nodrošina luksusa klasei atbilstošu efektivitāti, kompleksu diagnostiku un individualizētu kopšanu – Kérastase atslēgas uz pilnību.

Rituāli Kérastase rituālu sniegtās patīkamās pieredzes noslēpums slēpjas izsmalcinātās tehnikās un efektīvos matu kopšanas līdzekļos.

Īpaši mirkļi

Jūsu Kérastase friziermeistars vispirms veiks diagnostiku, lai izvēlētos atbilstošākos produktus izmantošanai rituāla laikā. Mūsu friziermeistari, kas apguvuši specifiskas, efektīvas tehnikas, nodrošinās jūsu matiem dziļu transformāciju labsajūtu veicinošā vidē – rituāls atmodinās jūsu maņas, savukārt dziļā un vienlaikus maigā masāža nodrošinās jūsu ķermenim un prātam pilnīgu relaksāciju. Gan brīžos, kad steidzaties, gan tad, kad vēlaties relaksējoties aizbēgt no ikdienas stresa, jūsu Kérastase friziermeistars ieteiks jums ideāli piemērotu risinājumu, izvēloties no mūsu rituālu klāsta.

Rituāli matu kopšanai

 • DENSIFIQUE
  RITUĀLS GALVAS ĀDAS REVITALIZĀCIJAI – 20 MINŪTES -

  Bagātīgas rūpes, kas veicina skaistu matu augšanu matiem, kam trūkst biezuma. Rūpējieties par matu skaistumu no to rašanās brīža, atjaunojot un saglabājot matu biezumu.

 • RÉSISTANCE
  RITUĀLS DZIĻAI MATU REKONSTRUKCIJAI – 20 MINŪTES -

  Dziļa atjaunošana bojātiem un ļoti bojātiem matiem. Matu šķiedras tiek dziļi atjaunotas un atgūst savu spēku un elastību.

 • RÉFLECTION
  RITUĀLS PERFEKTAI MATU KRĀSAI – 15 MINŪTES -

  Aizsardzība un mirdzums krāsotiem matiem.
  Aizsargājiet krāsotus matus un saglabājiet intensīvu toni, piešķirot matiem izteiksmīgu mirdzumu!

 • NUTRITIVE
  NUTRITIVE RITUĀLS MATU ATJAUNOŠANAI – 20 MINŪTES -

  Izcila barošana un aizsardzība pret sausumu sausiem un jutīgiem matiem. Optimāla barošana no saknēm līdz pat galiņiem – atjauno sausus matus, sniedzot ilgstošu rezultātu.

 • DISCIPLINE
  DISCIPLINE RITUĀLS NEPAKĻĀVĪGIEM MATIEM – 45 MINŪTES -

  Intensīva kopšana ilgstošai matu savaldīšanai un nogludināšanai. Novērš matu nepakļāvību, padarot to kustību neticami plūstošu. Mati tiek nogludināti un savaldīti, saīsinot veidošanai nepieciešamo laiku un paildzinot frizūras noturību.

Rituāli galvas ādai

 • SPÉCIFIQUE
  RITUĀLS GALVAS ĀDAS ATTĪRĪŠANAI – 15 MINŪTES -

  Galvas ādas regulācijai un attīrīšanai. Novērš disbalansu. Pīlinga iedarbība nodrošina efektīvu galvas ādas attīrīšanu un atjauno tās optimālo līdzsvaru.

 • DERMO-CALM
  SPA RITUĀLS GALVAS ĀDAI –
  20 MINŪTES
  -

  Galvas ādas veselībai un labsajūtai. Novērš diskomfortu. Tūlītēja nomierināšana maksimālam komfortam un relaksācijai.

Populārākie rituāli Īpašas kopšanas programmas, kas pieejamas ekskluzīvi Kérastase salonos.

FUSIO-DOSE

Fusio-Dose ir pirmais pilnībā individualizētais rituāls, kas spēj novērst jebkuru matu problēmu. Jūsu matiem tiek nodrošināta fundamentāla kopšana un tūlītēja transformācija.

1. DOZĒŠANA
Pēc personalizētas diagnostikas jūsu friziermeistars noteiks jūsu matu specifiskās vajadzības un noskaidros jūsu vēlmes, lai, balstoties uz tām, rekomendētu jums piemērotāko Fusio-Dose kombināciju.

2. SAJAUKŠANA
Jums redzot, friziermeistars radīs maisījumu no augsti koncentrētām aktīvajām sastāvdaļām, kas, pateicoties ekskluzīvām tehnoloģijām, ļaus nodrošinot tūlītēju un dziļu matu transformāciju.

3. TRANSFORMĀCIJA
Pateicoties īpaši precīzai mikrodifūzijai, kopšanas līdzekļa aktīvās sastāvdaļas nodrošina dziļu, mērķtiecīgu iedarbību, kas palīdz nekavējoties transformēt matu šķiedras. Jautājiet savam friziermeistaram par jums piemērotāko Fusio-Dose programmu izmantošanai mājas apstākļos!

Fusio Dose pieejams gan Kérastase salonos, gan lietošanai mājās.

Meklēt salonu

THÉRAPISTE 4-SERUM RITUAL

10 minūtes matu galu atjaunošanai, lai tie izskatītos veseli un nebojāti.

UZZINĀT VAIRĀK

MEISTARDARBS MATU ATJAUNOŠANAI

Radīts sievietēm, kuras vēlas baudīt maksimāli izsmalcinātu matu kopšanu. Chronologiste iedarbojas kā maģisks eliksīrs. Tā retās aktīvās sastāvdaļas – atjaunojošā maska Crème de Régénération un kaviāram līdzīgās pērlītes – tiek apvienotas vienā matu kopšanas līdzeklī, dāvājot matiem nezūdošu skaistumu.

ATKLĀJET CHRONOLOGISTE!

Elixir Ultime 24 karātu rituāls

Kérastase piedāvā jums patiesi izsmalcinātu pieredzi ar jauno 24 karātu rituālu.

Šajos mirkļos, kas lutinās jūsu maņas, tiek bagātīgi izmantoti augsti koncentrēti kopšanas līdzekļi ar vērtīgām eļļām. Tie nodrošina universālus ieguvumus matu skaistumam: mirdzumu, barošanu, aizsardzību un paaugstinātas pretestības spējas. Jūsu friziermeistars izmantos daudzveidīgu vērtīgo eļļu klāstu, pieskaņojot rituālu tieši jūsu vajadzībām. 24 karātu rituāls tiek izpildīts ar juveliera cienīgu precizitāti, apvienojot individualizētus matu kopšanas līdzekļus ar masāžas paņēmieniem, kas atklās matu skaistumu visā tā krāšņumā.

 

Apskatīt kolekciju

Sagatavojieties salona apmeklējumam Sagatavojieties salona apmeklējumam, nosakot, kādi kopšanas līdzekļi vislabāk atbilst jūsu matu tipam, un izvēloties piemērotāko salonu, kurā jūs laipni sagaidīs Kérastase friziermeistars!

Meklēt tuvāko salonu

Izmantojiet Kérastase salonu karti, lai atrastu jums tuvāko salonu, kurā izbaudīt unikālus brīžus, ļaujoties profesionāla Kérastase friziermeistara rokām!

Salonu karte
Uz lapas sākumu